Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Yörükçayır Organik Polifloralı bal

Yörükçayır, 225 GRM

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

55.00 TL
10 gün
Puan değeri: 55 puan
Ödül puanları: 3 puan
8682768603109
Stokta
+

Organik Polifloralı bal

Yörükçayır Balı Mersin Toroslarının Eğriçayır Yaylalarında arılarımız tarafından toplanan Organik Polifloralı çiçek balıdır. Yoğunlukla maki çalılıkları Kaya kekiği çiçeklerinden toplanmış derlenmiştir.


ŞAHBAZ ÇAY VE MURAT ÇAY KİMDİR

Şahbaz Çay ve Murat Çay 315 yıllık gelen gelenekle dededen toruna öğretilen arıcılık geleneklerini sürdüren Baba ve Oğul, Şahbaz çay çocukluğundan beri Arılarlarla yatıp arılarla kalkarak arıcılığın temel ilkelerini öğrenmiştir ve dedelerinden öğrendiklerini çocuklarına da aşılayarak/ yörük kültürünü Eğriçayır yaylalarında yaptıkları arıcılık kültürüyle harmanlayarak ürettikleri balları yıllardır severek üretmişlerdir. Şahbaz Çay her zaman şunu söylemiştir "Yemeyeceğim balı üretmem üretmediğim balı ise satmam" Ben Atalarımdan ne öğrendiysem Çocuklarıma ve Torunlarımada onu aşıladım Hiç bir zaman Arılarımıza dışarıdan Şerbet ve Arı keki gibi çok bal üreteyim diye bir takviye vermedim, Bilmediğim balı alıp satmadım Murat Çay da çocukluğundan beri Babası ile Eğriçayır Yaylalarında Arıcığın temel üretim ilkelerini öğrenerek enfes balların üretimini sizlere ulaştırabilmek için Yörük kültürünü ve Eğriçayır Yaylasının ismini Birleştirerek Yörükçayır Organik Arı ürünleri markası adı altında Aşk ile ürettikleri Baba ve oğul un bu güzel ballarını siz bal severlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Marka:
Yörükçayır
Gramaj:
225 GRM
İçeriği:
Peygamber çiçeği Toros Kayakekiği gibi kurak iklime yaşam uydurmuş Toros florasıdır.
Kullanımı:
Sabah ve Akşam 2 tatlı kaşı tüketebilirsiniz
Allerjen Uyarı:
1 Yaşından küçük çocuklara verilmemelidir.