Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK
Kazancınız 17%

Eğriçayır Organik Keçiboynuzu balı

850 GRM

100 TL ve üzeri siparişleriniz de


Liste fiyatı: 180.00 TL
150.00 TL
Kazancınız: 30.00 TL (17%)
10 gün
Puan değeri: 140 puan
Ödül puanları: 8 puan
8680002001070
Stokta
+

Organik keçiboynuzu Balı

Mersin Erdemli Toros dağı eteklerinde Roma döneminden günümüze kadar kalmış yabani keçiboynuzu ağaçlarının çiçeklerinden organik arıcılık metodu ile üretildi.

Eğriçayır Keçiboynuzu Balı

Keçiboynuzu balı Adı Roma döneminden günümüze gelmiş harnup (keçiboynuzu) çiçeklerinden geliyor. Harnup çiçeklerinden üretilen balımız çiçek balı olduğu için harnup çiçeğinin farklı aromasına sahip ve oldukça beğeniliyor. Harnup çiçeğinin kültür tarımı yapılmamaktadır. Tamamen doğal bitki örtüsünün 5-6 asırdır varolan ağaçlarından, çiçeklerinden biridir harnup çiçeği balı . Güz döneminde üretilmektedir. Organik sertifikalıdır.

Keçiboynuzu balı içeriğinde bulunan vitamin ve minareller nedeniyle tüketilmesi çok faydalı bir besindir. Fakat sadece kendisi değil aynı zamanda balının da faydaları saymakla bitmez. Arılar tarafından, çoğunluğu tek bir çiçekten toplanmış ballara 'monoflora bal' denildiğini belirten beslenme uzmanları, keçiboynuzu balının da, yoğunlukla keçiboynuzu ağaçının çiçeklerinden toplandığını dile getirerek vitamin ve minareller açısından oldukça zengin içerikli bal olduğu için faydalı bulmaktadırlar

Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ,ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Turkgap organik sertifikalıdır.

Gramaj:
850 GRM
İçeriği:
Saf Keçiboynuzu çiçeğinden elde edilmiştir
Kullanımı:
Sabah ve Akşam 2 tatlı kaşı tüketebilirsiniz
Allerjen Uyarı:
1 Yaşından küçük çocuklara verilmemelidir.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Diğer ürünlerimiz

Organik Keçiboynuzu Balı Kazancınız 17%
109.00 TL 90.00 TL

Aynı fiyata!

Organik Çiçek balı ve Zerdeçal Extract Kazancınız 10%
165.00 TL 148.50 TL
Organik Propolis damla extract ve Zerdeçal Extcart  2 Li set Kazancınız 9%
170.00 TL 155.00 TL
Kara Mürver Özü Vitamin C ve Çinko Extract ve Organik Çiçek Balı Kazancınız 10%
170.00 TL 153.00 TL
Udi Hindi Organik propolis Kürü Kazancınız 11%
175.00 TL 155.00 TL