Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Şahbaz Çay Yörükçayır Organik çiçek balı

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

50.00 TL
10 gün
Puan değeri: 50 puan
Ödül puanları: 3 puan
8682768603017
Stokta
+

Şahbaz Çay Organik Çiçek Balı

Mersin Toroslarda Boynuinceli Yaylalarında Şahbaz çay tarafından üretilen Organik Çiçek Balı Sofralarınızdan, Kahvaltılarınızdan Eksik etmeyeceğiniz Yedikçe Sizleri eskilere götürecek Balımız dan Bir kere tattığınızda Biz bugüne kadar iyi bir bal yememişiz diyeceğiniz Organik Çiçek Balıdır.


ŞAHBAZ ÇAY VE MURAT ÇAY KİMDİR

Şahbaz Çay ve Murat Çay 315 yıllık gelen gelenekle dededen toruna öğretilen arıcılık geleneklerini sürdüren Baba ve Oğul, Şahbaz çay çocukluğundan beri Arılarlarla yatıp arılarla kalkarak arıcılığın temel ilkelerini öğrenmiştir ve dedelerinden öğrendiklerini çocuklarına da aşılayarak yörük kültürünü Boynuinceli yaylalarında yaptıkları arıcılık kültürüyle harmanlayarak ürettikleri balları yıllardır severek üretmişlerdir. Şahbaz Çay her zaman şunu söylemiştir "Yemeyeceğim balı üretmem üretmediğim balı ise satmam" Ben Atalarımdan ne öğrendiysem Çocuklarıma ve Torunlarımada onu aşıladım Hiç bir zaman Arılarımıza dışarıdan Şerbet ve Arı keki gibi çok bal üreteyim diye bir takviye vermedim, Bilmediğim balı alıp satmadım Murat Çay da çocukluğundan beri Babası ile Boynuinceli Yaylalarında Arıcığın temel üretim ilkelerini öğrenerek enfes balların üretimini sizlere ulaştırabilmek için Yörükçayır Organik Arı ürünleri markası adı altında Aşk ile ürettikleri Baba ve oğul un bu güzel ballarını siz bal severlere ulaştırmayı hedeflemektedir.


Marka:
Şahbaz Çay Yörükcayir
Gramaj:
450 GRM
İçeriği:
Başlıca çiçek kaynağı Peygamber çiçeği Toros Kayakekiği gibi kurak iklime yaşam uydurmuş Toros florasıdır
Kullanımı:
Sabah ve Akşam 2 tatlı kaşı tüketebilirsiniz
Allerjen Uyarı:
1 Yaşından küçük çocuklara verilmemelidir.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Diğer ürünlerimiz

Organik Çiçek balı ve Zerdeçal Extract Kazancınız 10%
165.00 TL 148.50 TL
Kara Mürver Özü Vitamin C ve Çinko Extract ve Organik Çiçek Balı Kazancınız 10%
170.00 TL 153.00 TL
Udi Hindi Kürü ve Organik Çiçek balı seti Kazancınız 15%
165.00 TL 139.90 TL

Aynı fiyata!

Gutto Alfa Arbutin cilt leke kremi Kazancınız 17%
59.00 TL 49.00 TL