Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız. OK

Cilt lekelerine karşı koruyucu krem

Cilt lekelerine ve Güneşe karşı yüksek faktörlü koruyucu krem

Cilt ve vücut güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır. Güneşe aşırı maruz kalan cilt susuz kalmış bir toprak gibi çabuk çatlar ve kurur melanin üretimi artarak cilt renk bozulmalı başlar

Gutto Sun Cream güneş kremi nin İçeğindeki her bir aktif maddenin cilt için önemi çok fazladır

Organik Aloe vera : cilt sağlığı üzerinde de önemli katkılar sağlar.Cilt üzerindeki serbest radikallerin hareket kabiliyetlerini azaltarak cilt dokusunu güçlendirir ve direnç verir Organik aloe vera Akne tedavisi, güneş yanıkları, ciltte erken yaşlanma, cilt kuruluğu, kızarıklık, cilt döküntüsü gibi cilt problemlerine de iyi gelen aloe vera , bu özelliklerinden dolayı da oldukça kıymetli bir bitkidir.

Organik Licorice :anti iltihap özelliği sayesinde, cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

Niacinamide : cilt aydınlatma ürünlerinde yaygın olarak kullanılan popüler bir akif ajan ve vitamin dir.

Niacinamide Cilt lekeleri açmada, kuru ve hassas ciltler ya da anti-kırışıklık tedavisi için kullanılan ürünlerinin etkinliğini artırmak için iyi bir aktif madde özelliğene sahip Günlük cilt bakım ve güneş bakım ürünleri için ideal bir aktif hammaddedir..

Provitamin B5 : cildin su kaybını önlemektedir.cildin bakımına ve onarımına birçok katkısı vardır. Özellikle ciltte herhangi problem yaşandıktan sonra cildin kendini onarmasına yardım etmek için Provitamin B5 vitamini yararlıdır. Cildin kendisini ve vücudu çevresel faktörlerden korumada kullandığı bariyer tabakası vardır.Provitamin B5 bunun güçlenmesine de yardım etmektedir. Provitamin B5 glutasyon seviyesini arttırmaya teşvik etmektedir. Glutasyonun ciltte güçlü antioksidan etkisi bulunmaktadır. Glutasyon, cildi güneşin zararlı etkileri, kirlilik ve diğer faktörlerin yaratacağı olumsuzluklara karşı korumaktadır.