Yükleniyor ...

ORGANİK BALLI ELMA SİRKESİ

'Ne yapsam kilolarım gitmedi, göbeğim bir türlü erimiyor, selülitlerim görüntümü bozuyor' diyenlere doğal zayıflama

 

Organik Bal ve Elma sirkesi, 

Doğal bır yaşam iksiridir!

Organik ballı Elma sirkesi, yatıştırıcı ve ateş düşürücüdür.

 Bileşim: kalsiyum, fluor, potasyum, magnezyum, sodyum, fosfor, silisyum, a vitamini, beta-carotin, b1, b2, ve b6 vitaminleri, c vitamini, sirke asitleri, meyve asitleri, Yaşlılığımızda da sağlıklı olabilmek için hareketli bir yaşam ve sağlıklı bir beslenme biçimi oluşturmaya özen göstermeliyiz.. İşte burada elma sirkesi ve balın seçiminin değeri ile karşılaşıyoruz. İçerdiği çok değerli ve çeiştli maddeler nedeniyle, en sağlıklı sıvılardan biridir .Organik ballı Elma sirkesi, bedenimizi içten ve dıştan tedavi edebileceğimiz olağanüstü bir doğal ilaçtır. Burada size, bedeninizi genel anlamda güçlendirmek, çeşitli hastalık belirtilerini hafifletmek ve gerekli cilt bakımını yapmak için Organik ballı elma sirkesini nasıl kullanabileceğinizi anlatmak istiyorum. 

 Organik Ballı elma sirkesin'in kilo verdirici ve yağ yakıcı özellği bilinmektedir Sabah ve akşam Yarım çay bardağı suya yarım çay bardağı Organik ballı elma sirkesi karıştırırak içilirse karın bölgesindeki yağlardan kurtulmanızı yardımcı olur

 Organik Ballı Elma sirkesi sabahları aç karnına küçük yudumlarla içilir. Yarım çay bardağı ılık su ile karıştırılarak Sürekli kullanım sayesinde, öncelikle bedenin bağışıklık sistem güçlenecek ve sizi pek çok hastalıktan koruyabilecektir. Bu enerji kokteyli ayrıca size canlılık ve güç kazandıracak ve ileri yaşlara kadar sağlıklı ve mutlu kalmanıza önemli katkılar saglayacaktır.

 Sabahları aç karnına içtiğiniz yarım çay bardağı Organik elma sirkesi-bal kokteylinin içindeki müthiş zenginliği öğrenmiş bulunuyorsunuz artık. Bu zenginliğin sağlığımıza yaptığı katkılara da şöyle kısaca bir göz atmamız herhalde yararlı olacaktır:

  Öncelikle bedenimiz güçlenir ve bedensel uğraşlara ve strese karşı koyabilecek dayanıklılığı kazanır.organik bal ve Elma Sirkenin içerdiği yüksek orandaki potasyum sayesinde, kalp kasları dahil olmak üzere tüm kas yapısı da güçlenecektir. Kramplara karşı, kokteylinizi maden suyu ıle hazırlayabilir ve her öğünden önce yarım çay bardak içebilirsiniz.

    Kişiler - sık sık grip, soğuk algınlığı veya üst solunum yolları iltihabına

  Yakalanan, bağışıklık sistemleri sirke-bal kokteyli sayesinde güçleneceği için, bu tür sıkıntılardan büyük ölçüde kurtulmuş olacaklardır. Ama bu tedaviyi aşağıdaki plana göre uygulamakla kalıcısonuçlara ulaşabilmek mümkün olacaktır.


  Soğuk algınlığı ve grip zamanlarından önce, 4 haftalık bir Organik ballı elma sirkesi kokteyli kürüne başlayın ve günde 3 yarım  bardak için.


   Sirke-bal kokteyli nezleye karşı da bedeni güçlendirecektir. 


   Boğaz ağrısı ve ses kısıklığında, 1 ölçü Organik ballı elma sirkesi ile 3 ölçü ılık su karıştırılır ve saat başı derin gargaralar yapıldıktan sonra tükürülür. Bu gargaraların adaçayı ile dönüşümlü yapılması etkiyi daha

da arttıracaktır.


- Öksürüğe karşı, 4 yemek kaşığı dolusu akışkan balla 3 tatlı kaşığı organik ballı elma sirkesini iyice karıştırın. Öksürük gıcığına karsı yarım tatlı kaşığı alın ve yavaş yavaş yutun. Ayrıca, Organik kekik çayını balla tatlandırın ve yudumlayarak için.


- Yüksek kolesterole karşı, günde 3 kere Organik ballı elma sirkesi kokteyli içilir. kullanılır.


- Gaz şişkinliğine karşı, her öğünden yarım saat önce Yarım bardak Organik Ballı elma sirkesi kokteyli içerek, sağlıklı bir bağırsak florasının temelini atın. Bu kokteyle rezene veya frenk kimyonu çayı da

ekleyebilirsiniz.


- Kabızlığa karşı, günde 3 kere, 1 bardak ılık suya 1 yemek kaşığı Organik ballı elma sirkesi ekleyerek için.


 Ayrıca, 4 litre ılık suya 1 su bardağı dolusu Organik ballı elma sirkesi ve 2 tatlı kaşığı tuz ekleyerek ayak banyoları alın. Banyo süresi 10 dakikadır.


- Yaraların çabuk iyileşmesi için, günde 3 kere yarım çay bardağı Organik ballı elma sirkesi-bal kokteyli'ni suyla karıştırarak için.


- Ergenlik sivilcelerine karşı, her yemekten yarım saat önce, içine 1 tatlı kaşığı Organik ballı elma sirkesi eklenmiş 1 bardak su için.ve sivilceli bölgelere pamukla sürün  3 saat sonra yıkayın


-Yüzünüze buğu banyoları uygulayın: 1 litre kaynar derecede sıcak suya 4 yemek kaşığı

elma sirkesi ve 2 yemek kaşığı dolusu mayıs papatyası ekleyin, 1-2 kere karıştırın ve başınızı büyük bir havluyla örterek 5-10 dakika gözlerinizi yumarak bekleyin. Yüzünüzü suya çok yaklaştırmayın!


Not : Organik elma sirkesinin ve Balın  bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

NET GRAMAJ : 500 ML


BALLI ELMA SİRKESİ - ORGANİK

Ürün Kodu: Ballı Elma Sirkesi 500 ml

Fiyat: 21.00 TL

  Listeme ekle  
Organik Ballı elma sirkesin'in kilo verdirici ve yağ yakıcı özellği bilinmektedir Sabah ve akşam Yarım çay bardağı suya yarım çay bardağı Organik ballı elma sirkesi karıştırırak içilirse karın bölgesindeki yağlardan kurtulmanızı yardımcı olur